Przejdź do treści

Dzień Babci i Dziadka

W ostatnich dniach odbyły się liczne spotkania naszych wspaniałych SENIORÓW – oczywiście wszystko w bezpiecznych warunkach.

Świętowali Dzień Babci i Dziadka, które przypadają na 21 i 22 stycznia. W śród seniorów są też takie osoby, które nie mają wnuków, jednak to nie stoi na przeszkodzie, aby świętować.

Życzenia spływały z różnych stron! Nawet Pan Wójt Gminy Radziechowy-Wieprz, złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim cudownym Babciom i Dziadkom.

„Należy cenić przede wszystkim doświadczenie i otwartość na rozwój. Każda Babcia i każdy Dziadek powinni nie tylko w tych dniach, ale i przez całe życie czuć się cenieni i szanowani.” – powiedział Pan Wójt, zwracając się w stronę Seniorów.

„Serdecznie dziękujemy wszystkim za miłe prezenty i słowa skierowane w naszą stronę. Bardzo cieszymy się, że możemy spotykać się w gronie Seniorów i świętować tak ważny dla nas dzień. Dziękujemy wszystkim dzieciom, wnukom i prawnukom, że o nas pamiętacie i cieszycie się razem z nami. Liczymy, że za rok cała ta pandemia przeminie i będziemy mogli spotkać się jeszcze w większym gronie.” – mówi P. Krystyna Leszczewska z Juszczyny.