Dołącz do nas!

Ta strona powstała z myślą o Was. Przed Wami lato, które zapowiada się bardzo intensywnie. Wszystko za sprawą projektu AKTYWNI 100%”, który został dofinansowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 Edycja 2021. 

Na realizację oferty otrzymano grant w wysokości blisko 118 tysięcy złotych. Środki te zostały przeznaczone zostaną na organizację zajęć dla seniorów, które odbywać się będą we wszystkich sołectwach gminy Radziechowy-Wieprz. Seniorzy aktywnie uczestniczą w ćwiczeniach gimnastycznych oraz wycieczkach grupowych na baseny oraz wyjazdach o charakterze spacerowym. 

Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie PARAMUS w partnerstwie z Gminnym Centrum Kultury, Promocji, Turystyki. Więcej informacji, a także regulamin konkursu znajdzie Państwo na stronie internetowej https://cowkulturze.pl/

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Gminnego Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz pod numerem 33 860 15 79.

W załączeniu zamieszczamy wzór formularza zgłoszenia, który można złożyć w naszej siedzibie (Wieprz 700, 34-381 Radziechowy). 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!